Sponsorlu Bağlantılar

Bilezik Fiyatları


Altın piyasası 22 ayar bilezik fiyatı aşağıda yer almaktadır. Sitemizde ayrıca bilezik modelleri ve bilezik çeşitlerini de inceleyebilirsiniz.
Bilezik fiyatlarının anlık olarak değişimi ile altın fiyatlarına ilişkin teknik verileri anasayfamızdan takip edebilirsiniz.
Altın yorumları bölümümüz her gün güncellenmektedir:Bilezikte , 27.7.2015-17:56 tarih ve saati itibariyle alış fiyatı 89.5000 liradan ve bilezik satış fiyatı da 96.5000 liradan işlem görmektedir. Bilezik fiyatlarında alış ve satış arasında tam olarak 7 liralık bir fark söz konusudur.

Bugünkü Bilezik Fiyatı
Son Güncelleme ALIŞ SATIŞ
27.7.2015-17:56
89.5000 96.5000

Share 'Bilezik Fiyatları' on Delicious Share 'Bilezik Fiyatları' on Digg Share 'Bilezik Fiyatları' on Facebook Share 'Bilezik Fiyatları' on Google Buzz Share 'Bilezik Fiyatları' on Google+ Share 'Bilezik Fiyatları' on LinkedIn Share 'Bilezik Fiyatları' on Pinterest Share 'Bilezik Fiyatları' on reddit Share 'Bilezik Fiyatları' on StumbleUpon Share 'Bilezik Fiyatları' on Twitter Share 'Bilezik Fiyatları' on Add to Bookmarks Share 'Bilezik Fiyatları' on Email Share 'Bilezik Fiyatları' on Print Friendly


Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yatırım Borsa