Sponsorlu Bağlantılar

Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL

Çeyrek altın bugün kaç lira?

Çeyrek altın bugün kaç lira?

Çeyrek altın, yatırım aracı kullanılmasının yanı sıra düğün, nişan ve törenlerde takı olarak kullanılan bir altın çeşidi olarak gözde olmaya devam ediyor.

Çeyrek altın fiyatı güncel olarak aşağıdaki bölümde yer almaktadır. Ayrıca üst menülerimizden Çeyrek Altın bölümümüzde de küçük altın canlı olarak yayınlanmaktadır.

Diğer altın çeşitleri ve cumhuriyet altını için de anasayfamızı takip etmenizi öneririz.Çeyrek altın fiyatları, 1.8.2015-11:02 tarih ve saati itibariyle çeyrek altın alış fiyatı 155.9300 liradan ve çeyrek altın satış fiyatı da 170.0000 liradan işlem görmektedir. Çeyrek altın alış ve satış arasında tam olarak 14.07 liralık bir fark söz konusudur.

Bugünkü Çeyrek Altın Fiyatı
Son Güncelleme ALIŞ SATIŞ
1.8.2015-11:02
155.9300 170.0000


Piyasalarda günlük bazda en çok kazandıran yatırım araçlarını da sayfamızın sağ üst köşesinden takip edebilirsiniz.
ilgili yerde sunduğumuz grafik 1000 liranın günlük bazdaki performansını ölçmektedir.Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Delicious Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Digg Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Facebook Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Google Buzz Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Google+ Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on LinkedIn Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Pinterest Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on reddit Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on StumbleUpon Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Twitter Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Add to Bookmarks Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Email Share 'Çeyrek altın kaç lira oldu – GÜNCEL' on Print Friendly
Benzer Yazılar
Çeyrek Altın Fiyatı.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Yatırım Borsa