Ana Sayfa » Altın Yorumları » 27 haziran 2011 günlük emtia fiyatları raporu

27 haziran 2011 günlük emtia fiyatları raporu

27  haziran 2011 günlük altın fiyatları raporunu sizlere sunuyoruz. Aşağıda yer alan yorum Vennfx ( http://www.vennfx.com ) Tarafından Hazırlanan Altın Raporudur:

“ALTIN 1511 e DÖNEBİLECEK Mİ’

Sert satış gelebilir ve bu ay genel olarak düşüşle bitebilir diye iki grafikli rapor verdik sizlere web sitemizde…

Ve bunun semeresini gördük,beklentilerimizle doğru orantıda bir ay yaşadık.

Benzer şekilde bu düşüşleri hızlandıracak olan ABD de değerli madenler işlemlerinde 15 Temmuz da hem alış hem satış aynı anda yapılamayacak.Bu bir sürü pozisyonun otomatik olarak kapanışı ile başlayacak bu yüzden şimdiden satışlar başlar dedik..

Şimdi..

Dikkat 1511 e dönüş olabilir diyoruz.

1500 altına inişlerin sebepleri hep vardı.Bu sebeplerin şu anda gerilimli noktada inmiş fiyatlarla alınabilir nokta olarak görünmesinden öte hem dolara karşı güçlenme hareketi hem de yatırım alternatifi olarak tekrar ön plana çıkarılma durumu ile alışa dönüşü muhtemel gözükmekte.

Öğleden sonra gelecek olan ABD verileri olumsuz gelirse 1500 üstüne dönüş ve Yunanistan haberleir ile 1511 in testi olası durmaktadır.”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com
Kaynak:Ekoklinik.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsorlu Bağlantı

Yatırım Borsa Yatırım Borsa