Ana Sayfa » Altın Yorumları » 31 ekim altın yorumu ve analizi

31 ekim altın yorumu ve analizi

31 ekim altın fiyatları yorumu ve altın piyasası analizi bölümümüzde bugünkü kapalıçarşı altın fiyatlarındaki gelişmeleri ve altın fiyatları analizlerini sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Aşağıda yer alan bu günkü altın yorumu İntegral Menkul tarafından hazırlamıştır:

Altın fiyatlarında 1750 direnç seviyesinin kırılamaması ve Japonya Merkez Bankası’nın Yen, müdahalesinin ardından satışların geldiğini gördük. Fiyatlar bu sabah itibari ile 1713$ seviyelerinden işlem görmektedir. Altın fiyatlarında yükselişin devam edebileceğini ve gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz.

1750 direncinin kırılması altın fiyatlarını 1775 seviyelerine kadar taşıyabilir. Yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1705 – 1695 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1690 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1720 – 1730 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.

İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını ve gelebilecek açıklamaların takip edilmesini önermekteyiz.
Kaynak: http://forex.integralmenkul.com.tr/analiz/


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yatırım Borsa Yatırım Borsa