Ana Sayfa » Altın Yorumları » Altın alışlar için 1515 daha güvenilir bir seviye

Altın alışlar için 1515 daha güvenilir bir seviye

Smart Live Markets ( http://www.smartlivemarkets.com ) Tarafından Hazırlanan Altın Fiyatları Raporudur:
“Pivot 1495,0 Destek Seviyeleri
1. Destek = 1490,0
2. Destek = 1485,0
3. Destek = 1480,0

Direnç Seviyeleri
1. Direnç = 1500,0
2. Direnç = 1505,0
3. Direnç = 1510,0

Dünkü tatilin ardından bugün ABD borsaları açılıyor. Gerek Euro gerekse ABD bölgesinden önemli bir veri akışının olmaması nedeniyle yine yataya yakın bir işlem günü geçirebiliriz.

Nereye gideceği büyük bir soru işareti olanm dünün 1496 dolar seviyesinden artı kapanmasının ardından , son 3 günlük hareketin 50% düzeltmesi tamamlanmış oldu. Grafikte mavi çizgilerle gösterdiğimiz son 1 aylık kanal hareketinin destek seviyelerinde olan emtia 1485’in altında kapanış gelmediği sürece tekrardan yükselişe geçeceği yönünde..

Yükseliş düşüncemizin nedenleri 1 aylık kanal hareketinin destek seviyesinde olunmasına ek olarak , minor dalga sayımında 5-3’lük hareketin tamamlanarak günlük bazda oluşan fiyat formasyonlarının yeni bir yükseliş dalgasını işaret ediyor olması olası yukarı hareketi destekliyor.

Ancak piyasalarda devam eden belirsizlikler nedeni ile ‘altın’ da alış veya satış fırsatları için belli referans seviyeler ile işlem yapmak gerekiyor. Alışlar için 1515 , satışlar için 1485 şuan için daha güvenilir diye düşünüyoruz.”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti,im şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsorlu Bağlantı

Yatırım Borsa Yatırım Borsa