Ana Sayfa » Altın Yorumları » Altın fiyatları yeniden yükselişe geçebilir

Altın fiyatları yeniden yükselişe geçebilir

Altın borsalarında fiyatlar yeniden yükselişe geçebilir. Konuyla ilgili olarak İGLR Yatırım ( http://www.iglr.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Kıymetli Madenler Raporunu sizlere sunuyoruz:

“ALTIN: ABD VE AVRUPA EKONOMİSİNDEKİ YAVAŞLAMA, AVRUPA BORÇ SORUNU ALTIN’A OLAN TALEBİ ARTIRDI. ALTIN DÜN 1659 SEVİYESİNE BU SABAH AVRUPA’DA 1673 TARİHİ ZİRVESİNE KADAR YÜKSELDİ. GELİŞMELER ALTIN’A DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR. YENİ YÜKSELİŞLER BEKLENMELİDİR.

DESTEKLER: 1644, 1635, 1628

DİRENÇLER: 1673, 1688, 1697”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yatırım Borsa Yatırım Borsa