Ana Sayfa » Altın Yorumları » Altın düşerken alım yapılabileceği vurgulanmaktadır

Altın düşerken alım yapılabileceği vurgulanmaktadır

Altın fiyatları düşerken alım yapılabileceği vurgulanmaktadır . Altın fiyatlarındaki düşüşler zaman zaman yatırımcıyı kaygılandırsa da altın fiyatlarının 2000 dolar seviyelerine çıkabileceği öngörüsü halen geçerliliğini devam ettirmektedir.
Altın fiyatları ve günlük altın yorumları bölümümüzde Ulukartal Kapital tarafından hazırlanan altın yorumunu sizlere sunuyoruz:

Altın fiyatları düşerken alım yapılabileceği vurgulanmaktadır . Altın fiyatlarındaki düşüşler zaman zaman yatırımcıyı kaygılandırsa da altın fiyatlarının 2000 dolar seviyelerine çıkabileceği öngörüsü halen geçerliliğini devam ettirmektedir.Altın fiyatları ve günlük altın yorumları bölümümüzde Ulukartal Kapital tarafından hazırlanan altın yorumunu sizlere sunuyoruz:

FED açıklamalarının ardından altın fiyatlarındaki düşüşlerin sert bir şekilde 1530$ seviyelerine kadar geldiğini gördük. Bu seviyeden alınan destek ile 1650$ seviyelerine kadar yükselen fiyatlarda gün içi düşüşlerin alım fırsatı yaratabileceğini düşünmekteyiz.

Bu sabah itibari ile 1640 $ seviyesinden devam eden işlemlerde yatırımcılarımızın gün ,içerisinde aşağı yönlü tepkilerde 1620 – 1610 $ seviyelerinden alış pozisyonuna girilmesinin, 1590 $ seviyesinin stop olarak belirlenmesinin ve yukarıda 1650 $ seviyesinin hedeflenmesinin uygun olabileceğini öngörmekteyiz.

İşlem volatilitesinin oldukça yüksek olduğu bu günlerde mutlaka stop’lu işlemler açılmasını önermekteyiz.


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yatırım Borsa Yatırım Borsa