Ana Sayfa » Altın Yorumları » Gerilemeyle beraber yükselişi devam edecek!

Gerilemeyle beraber yükselişi devam edecek!

Altın fiyatlarındaki gerilemeyle beraber yükselişi devam edecek! Bugünkü altın fiyatları yorumu bölümünde sizlere Modern Finans ( http://www.modernfinans.com ) Tarafından Hazırlanan Altın Fiyatları Raporunu sunuyoruz:

“Elle tutulur en değerli maden altın. ABD ekonomisine, dolara ve diğer gelişmiş ülke para ve ekonomilerine olan güvensizlik, yatırımcılar gibi merkez bankalarını da altına yöneltiyor. Ve fiyatlar sürekli yükseliyor. Bir süre önce ABD`nin kredi notunun düşürülmesi sonrasında da altında yukarı yönlü sert bir hareket gördük.

Ons başına fiyat 1.800 doları aştıktan sonra geri döndü.Geçen haftanın son işlem gününden bu yana düşüş yaşamakta olan Altın`daki bu gerileme alım fırsatı olarak değerlendirilebilir.Uzun vadede beklentiler ve görüşler ons/dolar rakamının 1900-2000 olacağı yönünde.Eğer Altn kar realizasyonlarına devam eder ve 1720 dolar desteğini kırarsa 1685 ve 1635 dolar seviyelerine kadar geri çekilmeler gözlemlenebilir.
Yaşanacak olası geri çekilmeler Altın için uzun vade de ciddi kazançlar elde etmesine neden olacaktır. Yaşanılacak olası düşüşlerde satış pozisyonları alınmamalıdır. Çünkü trendin tersine açılacak olan satış pozisyonları hesabınızın riskini artıracaktır.Çünkü Altın`ın ufak tefek gerilemelerle birlikte yukarı yönü devam edecektir kanısındayız.

DESTEK : 1755,65 – 1740,75 DİRENÇ : 1800,40 – 1815,30″


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsorlu Bağlantı

Yatırım Borsa Yatırım Borsa