Ana Sayfa » Altın Yorumları » Altın piyasa altın yorumları

Altın piyasa altın yorumları

Bugünkü emtia fiyatları ve emtia yorumları bölümünde ekoklinik.com sitesnde yer alan İGLR Yatırım ( http://www.iglr.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Kıymetli Madenler Raporunu sizlere aktarıyoruz:

“KAR SATIŞLARINA RAĞMEN DÜŞÜŞLERDE AVRUPA BORÇ KRİZİNDEN DESTEK ALARAK YÜKSELEN ALTIN, DÜNDE 1521 SEVİYESİNE GERİLEDİKTEN SONRA 1530 SEVİYELERİNİN ÜZERİNE ÇIKTI. BUGÜN ASYA’DA 1525-1530 BANDINDA İŞLEM GÖREN ALTIN, DÜNYA EKOÜKSEK PETROL FİYATLARI NEDENİ İLE YÜKSELEN ENFLASYONLAR VE ARTIRILAN FAİZLER, DİĞER YANDAN GÜNCELLİĞİNİ KORUYAN AVRUPA BORÇ KRİZİ NEDENLERİ İLE GÜÇLÜ DURMAYA DEVAM EDİYOR.

DESTEKLER: 1524, 1516, 1508

DİRENÇLER: 1532, 1539, 1545”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum vlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuzize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir…

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )
http://www.foreks.com
Kaynak:ekoklinik.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsorlu Bağlantı

Yatırım Borsa Yatırım Borsa