Ana Sayfa » Altın Yorumları » Altın piyasalarında kısa vadeli satış beklentisi devam ediyor

Altın piyasalarında kısa vadeli satış beklentisi devam ediyor

Altın piyasalarında kısa vadeli satış beklentisi devam ediyor.Altın fiyatlarındaki hareketliliği sizlere aktarmaya ve altın yorumlarıyla altın piyasa analizlerini anlık olarak takip etmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Canlı altın fiyatları ve altın altın fiyatları için Kapalıçarşı Altın Fiyatları bölümümüzü ziyaret edebilirsiniz:

Hedefonline ( http://www.hedefonline.com ) Tarafından Hazırlanan Altın Analiz Raporu:

Dünya Altın Konseyi (WGC) verilerine göre yılın ikinci çeyreğinde merkez bankalarını satın aldıkları altın miktarı geçen yılın aynı dönemine göre dört kat arttı. WGC, resmi sektörün dünya genelinde döviz rezervlerini çeşitlendirme çabalarının bir parçası olarak ciddi bir altın alıcısı olmaya devam edeceğini öngörüyor. Ayrıca 2, çeyrekte dünya altın talebi %17 düşüşle 919,8 ton oldu. Merkez Bankaları, geçtiğimiz 20 yılda ise net altın satıcısı konumundaydılar.

Teknik açıdan altına baktığımızda 1794 seviyesinin önemli olduğunu söyleyebiliriz. Dünkü beklentimizi değiştirmiyoruz ve kısa vadeli satış beklentisinin hala devam ettiğini söyleyebiliriz. Bu seviye kırıldığında yukarıda 1804 seviyesi , aşağıda ise 1779 seviyesi ilk etapta test edilecek seviyeler olarak karşımıza çıkmakta.

Destekler : 1786-1783-1779

Dirençler : 1795-1798-1802″

Kaynak:Ekoklinik.com


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsorlu Bağlantı

Yatırım Borsa Yatırım Borsa