Ana Sayfa » Altın Piyasası » Anlaşma sonrası beklentiler

Anlaşma sonrası beklentiler

Altın fiyatlarında kritik seviyeler mi gelindi?
Altın coşma noktası veya sıçrama noktasına geldi mi?
Altın fiyatları ve altın yorumları ile karşınızdayız. Keyifle okuyacağınız düşündüğümüz bir analizi sizinle paylaşıyoruz:

ANLAŞMANIN ARDINDAN ALTIN NE OLUR,EURO NE OLUR..

Burcu Akar:Bugün yuvarlak masaya ekibe yeni katılan biri olarak kendi görüşümü belirterek başlayayım.Bu anlaşmanın imzası var kendisi sorunlu..Peki nasıl değerlendirmek gerek?

Ulaş Akıncılar:Banka katılımın kilit olduğu bir anlaşmadayız.53.5% yi kabul etmezlerse gemiş olsun durumu var.Bu önemli.Gecede çıplak imza var,kendisi var mı bakacağız.

Uluç Şıkyıldız:Gecenin önemli noktası basit.İmzayı atalım beyler yoksa bizi tefe koyarlar diyerek çıktılar.CDS ler tetiklenecek.Bu bir..Hadi bankalar kabul ettiler,onlar da sorun çıkmasın dedi.İlk hesaplamada %120 ler şaşacak.Kısacası neresinden baksanız sıkıntı.

Kemal Dişçi: Anlaşmanın süresi boyunca VennUS te haber akışı sürekli yapıldı.VennUS tıpkı Pazar gecesi gibi idi.Öncelikle bunu belirteyim.Dikkatleri eurjpy ye çekiyorum.Gecenin 02.00 sinde 105.00 ti.105.98 gördü en yüksek.Sabaha doğru anlaşma çıktı.Anlaşmanın öncesinde vereceği fırsatı verecektir.Alımdan uzak kalmalı.

Uluç Şıkyıldız:Altın için konuşalım.İmzadan önce uzak durun diye yazdık.Bugün nerdeyse 20 dolarlık gerileme görmek kimseyi şaşırtmasın.

Ulaş Akıncılar:Gece Pasifik dağıldı.Euronun satış pozisyonları artar diye düşünüyoruz.Bir seviye vereceğim ama kendi analizimizi ortaya koyalım.İlk hedefi 1.3130 almak gerek.Bu arada nzdusd de 0.84 olan gece rakamı 0.8320 ye dek iner diye düşünmek gerek.

 Kaynak: Uluç ŞIKYILDIZ  –  Venn Danışmanlık


Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Sponsorlu Bağlantı

Yatırım Borsa Yatırım Borsa