Ana Sayfa » Cumhuriyet Altınları

Cumhuriyet Altınları

Bu bölümde beşli kalın , iki buçuk kalın ,y arım kalın, çeyrek kalın, beşli ziynet , ikibuçuk ziynet ,lira ziynet , yarım ziynet, çeyrek ziynet altın fiyatlarını canlı olarak takip edebilirsiniz:

Sitemizde ayrıca Kapalı çarşı altın fiyatları ile altın piyasa haberleri de yer almaktadır.

Serbest piyasa altın fiyatları da canlı olarak sitemizde yer alan verilerdendir. Günlük olarak yayımlanan altın yorumlarını anasayfamızdan takip edebilirsiniz.

CUMHURIYET ALTIN FIYATLARI- CANLI
Son Gucelleme ALIS SATIS
04.08.2021
ÇEYREK ZİYNET
ATA ÇEYREK
YARIM ZİYNET
ATA YARIM
ZİYNET LİRA
ATA LİRA
İKİBUÇUKLUK ZIYNET
ATA İKİBUÇUKLUK
ZİYNET BEŞLİ
ATA BEŞLİ


10 yorum

 1. emre mutlu dedi ki:

  slm arkadaşlar cumhuriyet altınımı bankaya grama çevirmek iştiyorum zararım olurmu nasıl neye göre grama çeviriyorlar

 2. gokhan dedi ki:

  selamlar.
  altından kazanmak için haftalık ekonomik verilerin takibi yapılması gerekmektedir.
  Ör: ABD’den işsizlik oranının kötü gelmesi altın için çıkış, iyi gelmesi, düşmesi anlamına geliyor. ayrıca Euronunda altına paralel çıkış seyretmesi gerekli. dolar ve altın nadiren birlikte çıkar ve düşer. altın çıktığında abd doları düşer.
  genellikle pzt-sl ve çrş günleri altın için gr’da düşüş günleri olup banka web internetten yapıldığında çrş saat:17:45 gibi altın alış, prş ve cuma günleri satış cuma 17:45 satış olmaktadır.
  ekonomiler kötü giderse tüm hafta kazanç olmayabilir ve en fazla 15 gün kadar sürer düzeltme harekatları, çrş herzaman altın düşüşte ve KAR satışı gelmektedir.
  iyi kazançlar.

  • Nebahat dedi ki:

   Gökhan bey,teşekür ederim tiyolar için. çarbambayı bekleyeyim umarım iyi düşerde alabilirim.

   • gokhan dedi ki:

    Selamlar nebahat hanım,
    bugün ABD’den gelecek olan haberler önemli, ancak dolar çıkkışı hiç hayra alamet değil yinede temkinli olun. kötü haber gelse bile geçen hafta gibi tüm hafta düşüş görülebilir. çünkü piyasa çok kırılgan ve hassas. düşüşler çok sert aşağı ve yukarı olabilr. dikkat edin. karar verirken en az iki kez düşünün. şuan yunanistanla ilgili haberler piyasayı sallamakta biliyorsunuz geçen hafta bu yüzden altın çok kayıp verdi. profesyonel yorumcuların yazılarını takip edin. eğer kazanç sağlayacağını hissettiğiniz an alın. eğer tereddüt varsa sakın almayın. iyi kazançlar.

 3. Nebahat dedi ki:

  bir miktar birikmişim vardı. düşsün de alayım derken yeniden yükseliyor. alsam mı almasam mı kararsız kaldım.varmı önerisi olan,alayım mı yoksa daha düşermi

  • Mithat dedi ki:

   piyasanın ne zaman düşüp ne zaman yükseleceğini kestirmek zor. herşey altının aleyhine gelişirken altının yükseldiğini gördüğüm gibi herşeyin altının lehine geliştiği halde altının düştüğünü e gördüm.
   piyasada spekükatif hareket çok anlayacağınız. eğer beklemeye sabrınız varsa uzun süre para size lazım değilse alabilirsiniz bence ama yok benim belli olmaz düğün gelir satarım falan diyorsanız o zaman açıkçası kumar olur bence.

 4. cengiz dedi ki:

  BİLEZİK BOZDURMAM LAZIM TAVSİYE EDİCENİZ BİR YER LÜTFEN 22 GRAM

 5. kemal dedi ki:

  her ay 500-700 liraya ne almalıyım?yani satarken en az zarar edeceğim altın hangisidir?teşekkür ederim

  • ümit dedi ki:

   MERHABALAR. ALTINA YATIRIM YAPMAK İSTİYORSANIZ . %100 GÜVENLİ ,DEVLET KATKI SI OLAN,BANKALARIN YAPMIŞ OLDUĞU UYGULAMA ŞEKLİYLE KAZANCINIZI GARANTİLEYİN..

 6. kerem dedi ki:

  HAYIRLIİŞLER

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Yatırım Borsa Yatırım Borsa