Ana Sayfa » Posts tagged 'altın borsası fiatları'

Etiket Arşivi: altın borsası fiatları

Yarın gece altının kabusu olabilir?

Yükseliş bakımından sona gelinmiş olabileceğine ilişkin işaretler olduğu belirtilmektedir. Bu bağlamda yarın gece altın nın kabusu olabilir? Konuyla ilgili olarak Vennfx ( http://www.vennfx.com ) Tarafından Hazırlanan Altın Raporunu sizlere sunuyoruz:
“ALTINDA REKORDAN SONRASI..

Geçen ay kötü tarımdışı sırasında 1524..

Bu ay iyi tarımdışı sonrasında gelen not kırımı ile 1714..

Altın bütün gelişmelerin kendisine prim yaptırdığı bir ayı geride bırakırken arkasına da 190 dolarlık getiri sığdırdı.Bir anlamda da realizasyon imkanı vermedi.

Bu seviyeden sonra ne olur.1700 lü seviyeler oldukça kritik.

Vakti ile altının düşmesi için olası bütün sebeplerin nerede ise hepsi terse giderek doları güçsüz yastıkaltı ve güvenli limanları değerli kılan piyasa,

S-P nin notunun etkisini özellikle ABD piyasası açılışı ile tartışacak..

Ama en önemli noktalardan birisi S-P nin not indiriminin içinde ABD nin bütçe kesintileri ile ilgili disiplinin denetleneceği temsilciler kurumunun işyaparlığının denetlenme noktasının bile beklenmeden bu kararın alındığı gerçeği.

Kısacası özellikle ülkeler(G-20) ABD ye güven verecek ve kredi derecelendirme kuruluşlarının yok efendim 2 oldu niye 4 olmadı tarzında 10 yıla yayılmış bir sürecin başını bile görmeden bu hareket niye oldu diyecekler..

Biz bu gelişmelerle akşam herkes yastık altına kaçar dedikten sonra şimdi de platformumuzda yarın gece 21:15 altının kabusu olabilir diyoruz.

İlk hedef 1656 görünüyor.

Yarın gece sistemimizde gündüzleri alışagelmiş akışın dışında sanki her Pazar haftaaçılışı geceyarısı birlikte olduğumuz gibi bir yayın akışı var..Bakalım altının serüveninde bu haberler düzeltme ile 1656 yı verecek mi'”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com

Yatırım Borsa Yatırım Borsa