Ana Sayfa » Posts tagged 'Altın güçlü durumda'

Etiket Arşivi: Altın güçlü durumda

Altın güçlü durumda -20.06.2011

20 haziran itibariyle altın güçlü durumunu koruyor. emtia borsasındaki gelişmeleri ve emtia yorumlarını sitemizden takip edebilirsiniz:

İGLR Yatırım ( http://www.iglr.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Kıymetli Madenler Raporu:

ALTIN: CUMA 1542 SEVİYESİNE KADAR YÜKSELEN ALTIN, KAR SATIŞLARI İLE 1535 SEVİYELERİNE KADAR GERİLESEDE GÜÇLÜ DURUMUNU DEVAM ETTİRİYOR. AVRUPA BORÇ KRİZİNİN BELİRSİZ BİR ŞEKİLDE DEVAM ETMESİ GLOBAL EKONOMİLERDE GÖRÜLEN YAVAŞLAMA VE YÜKSEK PETROL FİYATLARI ALTIN’A DESTEK VERMEYE DEVAM EDİYOR. 1530 SEVİYESİNİN ÜZERİNDE KALDIĞI SÜRECE YENİ YÜKSELİŞLER YAPMASI BEKLENMELİDİR. FAKAT YÜKSELİŞLERDE SIK SIK KAR SATIŞLARININ GERÇEKLEŞTİĞİ UNUTULMAMALIDIR.

DESTEKLER:1532, 1526, 1518

DİRENÇLER: 1542, 1557, 1565″

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com
Kaynak:Ekoklinik.com

Yatırım Borsa Yatırım Borsa