Ana Sayfa » Posts tagged 'altın neden yükseldi'

Etiket Arşivi: altın neden yükseldi

1800 doları geçti 11.08.2011

Amerikadaki gelişmeler ve Fransa’nın kredi notunun düşürüleceği endişe ile Avrupadaki ekonomik gelişmeler neticesinde altın fiyatları ilk defa 1800 doları buldu:

Ekonomilerde yaşanan belirsizliklerle New York Ticaret Borsası’nda altın kontratları ilk kez 1.801 Dolara ulaştı.

2008 yazında 900 dolar olan altın, giderek yükseldi. Kaynak: www.bloomberght.com

Altın fiyatlarında yükseliş sürüyor – Bugünkü analizi

Ulukartal Kapital ( http://www.ulukartal.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Altın Fiyatları Raporudur:

“Altında ana yükseliş trendi sürerken borç tavanına ilişkin uzlaşma satışların başlamasına neden olabilir. Kısa vade de yeniden 1600 seviyelerine çekilmesini bekleyebileceğimiz altında ana trend değişmeyebilir. Bu emtia da işlem yapmak isteyen oyuncuların haberin açıklanmasının ardından yaşanabilecek düşüş eğilimlerinde alım yaparak 1600 seviyelerinin altına stoplarını koymaları ve karlı pozisyonları ana trend dönene kadar taşımaları uygun olacaktır.”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com

Yatırım Borsa Yatırım Borsa