Ana Sayfa » Posts tagged 'bu seviyelerden altın alınır mı'

Etiket Arşivi: bu seviyelerden altın alınır mı

Bu seviyelerden altın alınır mı

Bu seviyelerden altın alınır mı?

Altın piyasalarında hangi gelişmeler yaşanmaktadır?

Bugünkü altın fiyatları hangi düzeyde seyretmektedir?

Altın piyasası altın fiyatları ve Kapalıçarşı altın fiyatları canlı olarak sitemizde yer almaktadır. Ayrıca İstanbul Altın Borsasının günlük altın verileri de sitemizden yer almaktadır:

Aşağıda yer alan altın fiyatları yorumu Modern Finans tarafından hazırlanmıştır:

Haftanın ikinci gününde, altın pek iç açıcı bir tablo sergilemiyor. Avrupa’da ki borç endişeleri doları güçlendirmeye devam ederken, altında da düşüş sinyalleri vermektedir. Dün 1830 seviyelerinde olan altın,1813 seviyelerine kadar düşmüştü ancak şimdi 1825 seviyelerinde toparlanma yolunda ilerlemektedir. Altın için bu seviyeler, yatırımcılara alım fırsatı sunmaktadır.

Bu durumda altına olan talep artınca da, altın fiyatları da düzelme yolunda ilerler. Merkez bankalarının dolar dışındaki rezervlerini çeşitlendirmeye gitmeleri de, altına talebi artıran bir diğer etkendir. Dün piyasalarda, Yunanistan ile ilgili kaygılar ve belirsizlik devam ederken, bunun yanında Fransa’nın da bankalarına dair endişelerinin artması , Avrupa’nın iyiden iyiye negatif bir tablo sergilemesine sebep olmuştur.

Ancak Çin’in İtalyan tahvili alacağına dair spekülasyonları piyasaları az da olsa olumlu yönde etkilemeyi başarmıştır. Tabii bu durum altınında toparlanmasına destek olmuştur.

Gün içinde önemli veriler bulunmamakla birlikte beklentilerimiz altının toparlanma yolunda devam etmesidir.

Kaynak:Modern Finans

Altın piyasasında bu seviyeler alım fırsatı olabilir mi?

Altın piyasasında bu seviyeler alım fırsatı olabilir mi?

Altını kaç almak gerekir?

Altın fiyatlarındaki yükseliş ne zamana kadar devam eder?

Günlük altın yorumları ve anlık kapalı çarşı altın fiyatlarını sunduğumuz sitemizde yatırımcıların sordukları sorulara cevaplar aramaktayız.
Konuyla ilgili yorum yazımızın devamında yer almaktadır:

(daha&helliip;)

Yatırım Borsa Yatırım Borsa