Ana Sayfa » Posts tagged 'emtia fiyatları'

Etiket Arşivi: emtia fiyatları

Bakır fiyatlarının yükselebileceği belirtiliyor

Uluslararası Emtia Piyasalarında bakır fiyatları yükselmeye devam ediyor. Bu seviyenin üstüne çıkması beklenen bakır fiyatları ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz:

Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung’un haberine göre, Avrupa’nın en büyük bakır üreticisi olan Almanya merkezli Auribis AG, bakır fiyatının artan talebin etkisği ile yükselmeye devam etmesini bekliyor.

Frankfurter Allgemeine Sonntagszeitung’a konuşan Auribis CEO’su Bernd Drouven, kısa vadede ise fiyatlarda her iki yönde de dalgalanma olabileceğini ifade etti.

CEO, Aurubis’in 2011 için kar tahminlerini yükseltip yükseltmeyeceği konusunda ise bilgi vermedi. Aurubis, Mayıs ayında yaptığı açıklamada 159 milyon Avro olan 2010 karını geçmek olarak ortaya koyduğu 2011 kar hedefini 260 milyon Avro seviyesine yükseltmişti.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com

Günlük gümüş yorumları ve gümüş fiyatları

Günlük gümüş yorumları ve gümüş fiyatlarını sizlere aktarmaya devam ediyoruz.

Rest FX günlük gümüş yorumu:

Emtialarda dün yaşanan toparlanma hareketine uyum sağlayan gümüşte 37.96 seviyesine kadar alımların geldiği görüldü. Bugün sabah saatlerinde 37.60 seviyesinden işlemlerin devam ettiği gümüşte gün içerisinde 38.28 seviyesi önemli bir direnç olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu seviyenin yukarı yönlü kırılması durumunda 39.06 seviyesine kadar alımların devam etmesi beklenebilir. Olası geri çekilmelerde ise 35.93 seviyesi destek olarak karşımıza çıkmaktadır. Bu seviyenin aşağı yönlü kırılması durumunda 34.37 seviyesi yeni destek seviyemiz olacaktır.

Destek: 35.93 – 34.37 – 33.60

Direnç: 38.28 – 39.06 – 40.00

Yatırım Borsa Yatırım Borsa