Ana Sayfa » Posts tagged 'kapalıçarşıda altın kaç para'

Etiket Arşivi: kapalıçarşıda altın kaç para

1 ağustos günlük altın fiyatları

1 ağustos altın yorumu aşağıda yer almaktadır.
Ulukartal Kapital ( http://www.ulukartal.com.tr ) Tarafından Hazırlanan Altın Fiyatları Raporu:

Altında yükseliş trendi sürerken haftaya çok sert bir başlangıç yapıldığını görüyoruz. 1605 seviyelerinden açılan altın burada uzun süre tutunamasa da bir bu açılış orta vade de bir miktar kar satışlarının gelebileceği biçiminde yorumlanabilir.

Diğer taraftan 1600 seviyesinin altında günlük bir kapanış yapılmadığı sürece altının ana trendinin korunduğu söylenebilir. ‘zu sıralar 1612 seviyelerinden işlem gören altında işlem yapmak isteyen yatırımcıları 1610 seviyelerinden alım yaparak stoplarını 1604 seviyesine koyabilir ve karlı pozisyonlarını 1618 seviyesine kadar taşımayı deneyebilir.”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com

Bugünkü altın fiyatlarında hedef 1635 dolar

Altın piyasa yorumlarını sizlere aktrarıyoruz.
Ramazan ayında altının fiyatı hangi yönde seyreder? Ağustos ayı altın fiyatları yorumlarını da sitemizden takip edebilirsiniz:
Barclays Capital’a göre, uluslararası piyasalarda spot altın fiyatı 1.635 Dolar/ons seviyesini hedeflemeye devam edecek ve ekonomik görünüme yönelik belirsizlikler sürdüğü takdirde 1.635 Dolar/ons seviyesinin geçilmesi ile 1.670 Dolar/ton hedeflenebilecek.

Altının piyasa riskine karşı bir sigorta olarak düşünüldüğünü ve son birkaç ayda yatırımcıların güvenli liman arayışlarına bağlı olarak yükseldiğini ifade eden Barclays Capital, altın ile birlikte hareket eden güküş fiyatının da 43 Dolar/ons seviyesini hedeflemesinin muhtemel olduğunu vurguladı. Ancak Barclays Cahital, gümüş fiyatının 41.08 Dolar/ons seviyesini net bir şekilde kırması halinde kısa vadede 38 Dolar/ons seviyesinin görülebileceğini vurguladı.

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com


Yatırım Borsa Yatırım Borsa