Ana Sayfa » Posts tagged 'sert hareketler görülebilir'

Etiket Arşivi: sert hareketler görülebilir

Sert hareketler görülebilir – 24 Ekim altın grafiği

Altın fiyatlarında sert hareketler görülebilir. Altın fiyatlarındaki hareketliliği ve altın yorumunu 24 Ekim altın fiyatları grafiği eşliğinde sizlere aktarıyoruz.
Aşağıdaki altın yorumu Lider Forex tarafından hazırlanmıştır:

Avrupa ve Amerika’dan gelen haberler neticesinde belirli seviyeler arasında sıkışan sarı maden hafta içerisinde 1700 dolar seviyesine kadar yükselmek istedi ancak 1700 dolar seviyesinin önemli olması ve kar realizasyonlarının gelmesi neticesinde 1603 seviyesine kadar geriledi.

Altın fiyatlarının 1700 ile 1603 seviyesi arasında sıkıştığını ve bu seviyelerden hangi seviyeyi geçerse o yöne doğru sert hareketlerin olacağını gözlemleyebiliriz. Teknik olarak altın fiyatları için yükselişlerine kaldığı yerden devam edeceğini ve 1700 dolar direncini geçerek 1800-1920 seviyelerini test edeceğinin kuvvetli olacağını söyleyebiliriz.

Aşağıda ise 1600 dolar desteği önemlidir. Bu desteğin kırılması durumunda ise 50 günlük hareketli basit hareketli ortalama ve aynı zamanda yükseliş trendinin alt kanal noktası olan 1521 dolar desteği hedeflenebilir. Temel olarak ise

(daha&helliip;)

Yatırım Borsa Yatırım Borsa