Ana Sayfa » Posts tagged 'Smart Live Markets'

Etiket Arşivi: Smart Live Markets

Smart Live Markets yorumu 09.08.2011

Smart Live Markets altın borsası altın fiyatları yorumu sizlere sunuyoruz.

Smart Live Markets ( http://www.smartlivemarkets.com ) Tarafından Hazırlanan Altın Fiyatları Raporu:

“Pivot 1745,0 Destek Seviyeleri 1. Destek = 1740,0 2. Destek = 1735,0 3. Destek = 1730,0 Direnç Seviyeleri 1. Direnç = 1750,0 2. Direnç = 1755,0 3. Direnç = 1760,0

Dün altında 1730 hedef koymuştuk ama yanılmışız. 1770’ler görüldü. Altın satmanın ne kadar tehlikeli olduğunun veya genel bakışla mevcut hareketin tersine, yükselen malı satmanın, düşeni almanın kaldıraçlı online işlem platformlarında ne kadar tehlikeli olduğunun artık herkez farkına varmış olmalı.

Altına yine bir direnç belirtemiyoruz. Tabiki bu yükselişin ardından bir geri çekilme muhtemel. Ancak satış kesinnlikle tavsiye edilmiyor. Artık destekler de 1700’lü rakamlara taşındı. Geri çekilmeler yine alış fırsatı. 1730 geri çekilme için beklenebilecek bir seviye. Büyük bir karar gelmesi durumunda 1,675’ler de hafta boyunca görebileceğimiz en düşük seviye olmaya aday. Yukarıda ise en yakın hedef 1808. ”

******

Burada yer alan yatırım bilgi, yorum ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, aracı kurumlar, portföy yönetim şirketleri, mevduat kabul etmeyen bankalar ile müşteri arasında imzalanacak yatırım danışmanlığı sözleşmesi çerçevesinde sunulmaktadır. Burada yer alan yorum ve tavsiyeler, yorum ve tavsiyede bulunanların kişisel görüşlerine dayanmaktadır. Bu görüşler mali durumunuz ile risk getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Bu nedenle, sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

*******

Foreks Haber Merkezi ( haber@foreks.com )

http://www.foreks.com

Yatırım Borsa Yatırım Borsa