Ana Sayfa » Posts tagged 'yurt dışındaki altın fiyatları'

Etiket Arşivi: yurt dışındaki altın fiyatları

Yurt dışındaki altın fiyatları yorumu

Günlük altın yorumları ve altın piyasası analizinde bugünkü altın fiyatları yorumunu sizlere aktarıyoruz. Altın piyasasındaki gelişmeleri ve altın fiyatlarını anlık olarak ilgili bölümlerimizden takip edebilirsiniz.

Aşağıda yer alan altın fiyatları analizi Lider Forex tarafından hazırlanmıştır:

Altın Yunanistan’a yönelik kaygıların hakim olduğu piyasada gelen taleple yükseliyor. Altın fiyatları geçtiğimiz 4 haftada yatırımcıların diğer piyasalardaki kayıplarını telafi etmek amacıyla satışa geçmesiyle düşüş kaydetmişti. Londra’daki UBS analisti Edel Tully, gelecek günlerde fiziki talebin iyi olmasını beklediklerini belirtti.

Yatırımcıların hisse senedi ve emtiadan kaçıp değerli metale sığınması ve merkez bankalarının rezervlerini genişletmek amacıyla metal almasıyla altın fiyatları 11 yıldır yükseliyor. Tayland, Bolivya ve Tacikistan Ağustos’ta altın varlıklarını artırmıştı.

Sarı maden yükseliş trendi içerisinde hareketine kaldığı yerden devam etmektedir. 50 günlük üssel hareketli ortalama olan 1646 dolar desteğinden destek alan ve yükselmeye çalışan sarı maden için kritik destek daha önce de test edilen

(daha&helliip;)

Yatırım Borsa Yatırım Borsa